Najlepsze pomysły na prezenty na 40-lecie ślubu i inne jubileusze

Każde kolejne rocznice ślubu to wyjątkowe wydarzenie, którego nie można pominąć bez upominku. Szczególnie, gdy mowa o tak ważnym jubileuszu, jak 40-lecie małżeństwa. Zastanawiasz się, jakie prezenty będą odpowiednie? Doradzimy Ci, co kupić na rożne rocznice, w tym na 20-lecie, 25-lecie, czy też 50-lecie ślubu – tak, aby trafić w gusta i potrzeby obchodzących swoje okrągłe rocznice małżeństwa.

Co kupić na 40-lecie ślubu – pomysły na nietuzinkowy prezent

Czasami trudno jest nam się zdecydować, co kupić na 40 lecie ślubu naszych bliskich. W końcu 40 lat małżeństwa to sporo czasu, a jubilatów warto obdarować czymś wyjątkowym. Doskonałym pomysłem może być więc wyjątkowy album ze zdjęciami! Zgromadź zdjęcia pary młodej z różnych okresów ich wspólnego życia, posegreguj je chronologicznie i opraw w ładny album. W ten sposób będziesz mógł podarować im swoisty album wspomnień i zainspirować do wspólnego przeglądania zdjęć i powrotu do wspólnie spędzonych chwil.

Niespiesznie przychodzi 50-lecie ślubu – co zatem podarować?

Gdy w grę wchodzi 50-lecie małżeństwa, warto zastanowić się nad bardziej eleganckim, a jednocześnie ponadczasowym prezentem. Wspaniałym pomysłem może być zakup zestawu luksusowych szkła do wina lub whisky – taki prezent z pewnością przypadnie do gustu rodzicom czy dziadkom na tej wyjątkowej rocznicy. Innym unikatowym pomysłem jest zakup personalizowanych biżuterii – np. bransoletki z inicjałami obchodzących. Jeśli jesteś pewien, że będą nimi zachwyceni, to może to być bardzo dobry pomysł.

25 lat razem – pomysły na imponujące prezenty na srebrne gody

W przypadku 25-lecia ślubu, określanego jako srebrne gody, warto zainwestować w prezent związany z tym właśnie metalem. Wybierz srebrną ramkę na zdjęcia – będzie to prezent elegancki oraz praktyczny. Poszukując innych pomysłów, można również pomyśleć o podarowaniu czegoś związanego z ich wspólnymi zainteresowaniami, takim jak degustacja wina albo bon upominkowy na weekendowy wyjazd.

20 lat razem – pomysł na udany prezent na porcelanowe gody

Na 20-lecie ślubu określane jako porcelanowe gody warto postawić na prezent związany z tym materiałem. Może to być oryginalny wazon lub zestaw filiżanek do kawy – szczególnie, jeśli jubilaci są miłośnikami aromatycznych naparów. Warto też zwrócić uwagę na hobby czy zainteresowania pary młodej – może warto kupić bilety na koncert ulubionego zespołu lub wejściówki do parku rozrywki, jeśli są miłośnikami adrenaliny?

60-lecie ślubu wnosi spore emocje – jak je podkreślić odpowiednim prezentem?

Osiągnięcie 60-lecia małżeństwa to naprawdę wyjątkowe osiągnięcie. W związku z tym warto podarować coś niecodziennego oraz prawdziwie dużego. Jednym z opcji jest zorganizowanie im wyjątkowej podroży, np. rejsu wodnego albo wycieczki po Europie. Innym pomysłem jest zlecenie wykonania olejnego portretu malowanego z ich zdjęć – piękna ozdoba do domowej galerii. Tego rodzaju prezent z pewnością zostanie zapamiętany na długo przez obchodzących tę niezwykłą rocznicę małżeństwa.

Pamiętaj, że wybierając prezent na rocznicę ślubu, warto zwrócić uwagę na ich preferencje, zainteresowania oraz życzenia. Wybierając odpowiedni podarunek, pokażysz parze młodej, że zważasz na szczegóły i doskonale rozumiesz ich potrzeby. Niezależnie od tego, czy to 20-lecie, 25-lecie, 40-lecie, 50-lecie, czy 60-lecie ślubu – obdarowani z pewnością docenią Twoją troskę i serce, które włożyłeś w wybranie prezentu.

Wyjątkowe prezenty na rocznice ślubu – jak wymyślić niebanalny podarunek?

Ważne rocznice ślubu, takie jak 20-lecie, 25-lecie, 40-lecie, 50-lecie czy 60-lecie, są świętem nie tylko dla małżeństw, ale również dla ich rodziny i przyjaciół. Warto zatem dobrze przemyśleć niezwykłe prezenty, które podkreślą wyjątkowe chwile i uczucia jubilatów.

Dla 40-lecia ślubu świetnym pomysłem jest zwłaszcza album ze zdjęciami ukazującymi wspólne życie małżeństwa. Natomiast na 50-lecie ślubu warto postawić na podarunki bardziej eleganckie, np. luksusowe szkło do wina lub whisky czy personalizowane biżuterię.

W przypadku 25-lecia ślubu, czyli srebrnych godów, doskonałym wyborem będą prezenty związane z metalem srebrnym, jak np. srebrna ramka na zdjęcia. Podczas 20-lecia małżeństwa, znanych jako porcelanowe gody, warto wręczyć upominki związan z porcelaną, takie jak zestaw filiżanek do kawy.

Na 60-lecie ślubu najbardziej pamiętnym prezentem może być wyjątkowa podróż, rejs wodny lub olejny portret malowany z fotografii małżeństwa.

Przede wszystkim, wybierając prezent na rocznicę ślubu, warto zwrócić uwagę na preferencje, pasje i marzenia jubilatów, aby podarować coś naprawdę wyjątkowego i niezapomnianego, podkreślając swoją troskę i zaangażowanie w życie ukochanych osób.

Total
0
Shares
Prev
Jak zrobić paznokcie hybrydowe: Podstawowe rzeczy, których potrzebujesz do zrobienia paznokci hybrydowych

Jak zrobić paznokcie hybrydowe: Podstawowe rzeczy, których potrzebujesz do zrobienia paznokci hybrydowych

Paznokcie hybrydowe to hit ostatnich lat, każda miłośniczka długotrwałego

Next
Jak zmierzyć rozmiar pierścionka: Proste kroki i wskazówki

Jak zmierzyć rozmiar pierścionka: Proste kroki i wskazówki

Czasami trudno jest określić idealny rozmiar pierścionka, zwłaszcza gdy kupujemy

Inne, polecane artykuły w serwisie