Dzisiaj jest: 18 Lipiec 2018 /Imieniny: Kamil, Robert, Szymon

Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 roku "O prawach konsumenta", Klient korzystający z usług strony www.zaslubieni.eu może odstąpić od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od jej zawarcia.

W przypadku odstąpienia od umowy należy skontaktować się z:

Zaślubieni Portal Weselny
BPP Krzysztof Muś
ul. Korczaka 25/6 42-600 Tarnowskie Góry
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Reklamacje

1. Reklamacje związane z zakłóceniami w funkcjonowaniu Serwisu zaslubieni.eu mogą być reklamowane przez Użytkowników, poprzez zgłoszenie problemu do Administratora.

2. Wszelkie reklamacje rozpatruje Administrator.

3. Reklamacje składane przez Użytkowników, w związku z niewykonaniem lub nienależytym wykonaniem usług serwisu, powinny zawierać: login lub numer użytkownika serwisu, przyczynę reklamacji oraz uzasadnienie reklamacji.

4. Reklamacje, które nie zawierają powyższych informacji nie będą rozpatrywane.

5. Użytkownik zgłaszający reklamację powinna być wysłana na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w przypadku wysłania na inny adres reklamacja może nie być rozpatrzona.

6. Reklamacja musi być zgłoszona najpóźniej w terminie do 14 dni od daty wpłaty środków na konto serwisu.

7. Zgłoszone reklamacje są na bieżąco rozpatrywane przez Administratora w terminie nie dłuższym niż 7 dni od daty zgłoszenia.

8. Administrator zastrzega sobie prawo do pozostawienia reklamacji bez odpowiedzi, jeżeli związana jest ona nieznajomości regulaminu przez Użytkownika.

9. Administrator zastrzega sobie prawo do przedłużenia czasu reklamacji, jeżeli rozpatrzenie jej wiąże się z dokonaniem analiz prawnych lub technicznych. Użytkownik zostanie poinformowany z przypadku przedłużenia się czasu reklamacji.

Zaloguj się lub Zarejestruj

  • Partnerzy VIP

    • Karczma Zadyma