Dzisiaj jest: 18 Lipiec 2018 /Imieniny: Kamil, Robert, Szymon

Mamo, Tato dziękujemy

Ślub, to ważne wydarzenie nie tylko dla Pary Młodej, ale i dla rodziców. Chwila wzruszeń i głębokich przeżyć dla obu stron. Miłość rodziców do dzieci jest bezwarunkowa, poza szacunkiem i odwzajemnieniem miłości nie oczekują od nas niczego.

 Jest to jednak najbardziej odpowiedni moment, na wyrażenie swojej wdzięczności za miłość i oparcie, które wciąż otrzymujecie. Czas podziękowań, czas wręczania rodzicom drobnych upominków.

Pamiątkowy souvenir…

Zdjęcia w krysztale. Zwykły kawałek szkła! Prezent taki sobie. Jeżeli tak właśnie myślicie, to zobaczcie w jakim jesteście błędzie. Kształt serca, w połączeniu z Waszym zdjęciem i możliwością wpisania własnego tekstu dedykacji to wyjątkowy prezent. Podobnie jak szkło hartowane stanowi niezwykłą wytrzymałość więzi, jaką jest miłość rodziców do dzieci i dzieci do rodziców. Równie ciekawym pomysłem będzie statuetka wykonana z drewna.

podziekowania1podziekowania2

Czekoladowa pokusa…Ekskluzywny podarunek w oryginalnej skrzyneczce, a w niej wytworne pralinki. Chocotelegram i kostki czekolady z wytłoczonym tekstem „Kochana Mamo, Kochany Tato Dziękujemy”. Niebanalny smak i niepowtarzalny kształt stanowiący gustowny upominek zarówno dla rodziców jak i gości weselnych. Czekoladowa pokusa, której trudno się oprzeć. „Jedynym sposobem pozbycia się pokusy jest uleganie jej” Oskar Wilde. Prezent niezwykle pomysłowy.
Podziękowania dla rodziców w formie krótkiego klipu wideo. Nowoczesny prezent, coraz bardziej popularny wśród Młodych, którzy w nietuzinkowy sposób chcą wyrazić swoją wdzięczność za lata opieki i wychowania. Propozycja dla Par, którym znudziły się tradycyjne prezenty. Wyświetlony podczas weselnej premiery film wywoła wiele uczuć. Zaskoczenie, radość i wzruszenie to z pewnością jedne z nich. Realizowaną scenę warto dodatkowo podkreślić. Fajnym pomysłem będą specjalnie zaprojektowane literki, a z nich napis „DZIĘKUJEMY”. Literka, a do niej realizowana odrębna scenka, przeplatana wywiadami i wspomnieniami z dzieciństwa. Wspaniałym uzupełnieniem filmowego pokazu są fotoalbumy z Waszymi zdjęciami, które stają się wiecznym prezentem dla kochanych rodziców.

podziekowania3

Jak myślicie, czy karykatura wykonana z Waszego zdjęcia to odpowiedni prezent? Jeśli Wasi rodzice to żartobliwi, pełni humoru i życia ludzie, to podarunek jest bezkonkurencyjny. Połączenie elementów portretu z lekkim przerysowaniem typowych dla osób cech stworzy dowcipny, pełen dobrej energii obraz. Artystyczny prezent i dawkę dobrej zabawy dla rodziców i gości weselnych. Karykatura może posłużyć także jako wzór na zaproszeniach i jako motyw przewodni wesela.
Wycieczka marzeń w dowolny zakątek świata. Kto powiedział, że w podróż mogą wybrać się tylko nowożeńcy! Jeśli chcecie zaskoczyć rodziców, a cena zbytnio nie gra roli, możecie zafundować im wycieczkę. Ekskluzywny prezent, który dzięki Wam, umili im czas, pozwoli odpocząć i zapewni niezapomnianą pamiątkę.
Kosz upominkowy pełen… No właśnie, czego? Co w nim umieścić wino, kawę, słodycze, a może kwiaty? W koszu mogą być dowolnie wybrane przez Was upominki. Jest to jeden z najbardziej sprawdzonych i praktycznych prezentów, którym możecie obdarować rodziców.

Mamy nadzieję, że powyższe pomysły się przydadzą. Pamiętajcie, że to Wy znacie swoich rodziców! Być może mają oni jakąś pasję lub hobby. Zawsze o czymś marzyli, lub chcieli sobie coś kupić, a szkoda im było pieniędzy. Wasz ślub to dla rodziców zakończenie pewnego etapu, jakim jest oddanie swojego dziecka pod opiekę wybranej osoby na całe życie. Warto w tak wyjątkowej chwili podarować im coś prosto z serca. Będzie to, najlepszy wyraz Waszego uczucia i szacunku jakim ich darzycie.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Oceń ten artykuł
(5 głosów)

Artykuły powiązane

Zaloguj się lub Zarejestruj

  • Partnerzy VIP

    • Karczma Zadyma